Kariera

specjalista ds. utrzymania ruchu

13.05.2024
Białystok
  • Twój zakres obowiązków:

    • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego działania parku maszynowego
    • Realizacja planów przeglądów maszyn
    • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, awarii
    • Analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych
    • Udział w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń
    • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • Nasze oczekiwania w stosunku do Kandydatów:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w tym w zakresie mechaniki, automatyki przemysłowej (elektrycznej i pneumatycznej) lub zainteresowanie tymi zagadnieniami i chęć nauki oraz rozwoju w tym zakresie
    • Szybkie opanowywanie zagadnień technicznych
    • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane kierunki: elektrotechnika, mechanika, elektryczny)
    • Znajomość j. angielskiego pozwalającego na czytanie dokumentacji technicznej schematów, instrukcji
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i rysunku technicznego
    • Możliwość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (praca od poniedziałku do piątku)

  • Z naszej strony oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - zależy nam na długoterminowej współpracy
    • Pracę w stale rozwijającej się firmie z tradycjami
    • Wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych współpracowników
    • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy
    • Pracę w bezpiecznych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i technologii
    • Konkurencyjny dodatek nocny oraz inne dodatki i premie
    • Benefity pracownicze