Kariera

technik utrzymania ruchu (z możliwością przeszkolenia)

19.06.2024
Białystok
  • Twój zakres obowiązków:

    • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn produkcyjnych zgodnie z harmonogramem przeglądów
    • Wykonywanie drobnych napraw
    • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji
    • Udział w instalowaniu nowych maszyn i urządzeń

  • Nasze oczekiwania w stosunku do Kandydatów:

    • Wykształcenie minimum zawodowe związane jest z kierunkami technicznymi/mechanicznymi
    • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki
    • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi/mechanicznymi
    • Szybkie opanowywanie zagadnień technicznych
    • Możliwość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

  • Z naszej strony oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - zależy nam na długoterminowej współpracy
    • Pracę w stale rozwijającej się firmie z tradycjami
    • Wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych współpracowników
    • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy
    • Pracę w bezpiecznych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i technologii
    • Konkurencyjny dodatek nocny oraz inne dodatki i premie
    • Benefity pracownicze