Kariera

HR biznes partner

27.08.2024
Białystok
  • Twój zakres obowiązków:

    • Ścisła współpraca z szefem HR w zakresie projektowania, realizacji i usprawniania procesów HR zgodnie ze strategią
    • Wsparcie kadry kierowniczej w kwestiach HR, w tym rekrutacji, planowaniu zatrudnienia, rozwoju pracowników
    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie
    • Prowadzenie spotkań i warsztatów mających na celu usprawnienie procesów i narzędzi HR
    • Udział w projektowaniu oraz kompleksowe prowadzenie we współpracy z kierownikami działów dedykowanych projektów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, w tym: oceny pracownicze, badanie zaangażowania, ścieżki kariery, programy rozwojowe, procesy onboardingowe
    • Tworzenie, wdrażanie oraz egzekwowanie szeroko rozumianych procedur i regulaminów HR
    • Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników HR, przygotowywanie raportów i rekomendacji
    • Rozwój i wdrażanie standardów komunikacji w firmie
    • Inicjowanie i wdrażanie działań wzmacniających kulturę organizacyjną firmy

  • Nasz wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku o podobnej odpowiedzialności i zakresie zadań w dużej organizacji – mile widziany profil produkcyjny
    • Wyższe wykształcenie kierunkowe lub uzupełniające w obszarach HR
    • Znajomość  i zainteresowanie tematyką HR, trendami i nowinkami branżowymi
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Dojrzałość emocjonalna i pozytywne nastawienie do ludzi
    • Kreatywność i skuteczność w rozwiązywaniu problemów
    • Świetna organizacja pracy i dynamizm w realizacji zadań
    • Ciągłe poszukiwanie usprawnień i wychodzenie z inicjatywą
    • Umiejętność analizowania faktów i danych oraz wyciągania trafnych wniosków
    • Znajomość narządzi wspierających procesy HR, dobra znajomość MS Office
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
    • Procesowe podejście do realizowanych projektów
    • Gotowość do podejmowania decyzji i brania na siebie odpowiedzialności
    • Znajomość prawa pracy na poziomie pozwalającym realizacje powierzonych zadań

  • To oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko z realną możliwością wpływania na rozwój całej organizacji
    • Różnorodność zadań i dynamiczne środowisko pracy
    • Rozwój i zdobywanie doświadczenia w firmie z wartościami, odnoszącej sukcesy na rynkach zarówno krajowych jak i zagranicznych
    • Pracę we wspierającym się zespole
    • Benefity pracownicze, w tym atrakcyjny program emerytalny, szeroką ofertę ZFŚS i inne